Dan-Bud usługi remontowe i budowlane

Wysokiej jakości usługa remontowa, wykonana przez doświadczonych profesjonalistów, to klucz do zadowolenia klienta. Nasza firma oferuje fachową obsługę w zakresie wykończenia wnętrz, ale nie tylko. Dzięki współpracy z nami, mogą Państwo liczyć na całościową pomoc w obrębie działań, które trzeba wykonać podczas remontu domu czy mieszkania.


doskonały poziom usługi malowanie


Podstawową przykładową usługą, z której mogą skorzystać nasi klienci jest malowanie pomieszczeń. Z chęcią doradzimy najlepszy rodzaj farby do każdego wnętrza w taki sposób, by ściany i sufity nie tylko pięknie się prezentowały, ale także mogły pozostawać w idealnym stanie przez wiele lat. Malowanie wykonujemy niezwykle starannie, z najwyższą dbałością o szczegóły wykończenia. Dzięki temu nawet najbardziej wymagający klient będzie usatysfakcjonowany.


Sufit podwieszany - najwyższa jakość


Kolejną usługą z pakietu naszej firmy jest sufit podwieszany. Konstrukcja sprawdza się nie tylko jako element ozdobny, ale także funkcjonalny, stwarzając poniżej stropu miejsce do zamontowania ozdobnego oświetlenia czy innej instalacji. Dobrze wykonany sufit podwieszany przyciąga uwagę i jest głównym elementem aranżacyjnym reprezentatywnego pomieszczenia, takiego jak salon.


Hydraulik zawsze na czas


Wśród naszych specjalistów znajduje się także hydraulik, zajmujący się montażem i konserwacją instalacji wodociągowej, grzewczej i kanalizacyjnej. Jego usługi są zwykle niezbędne nie tylko przy generalnych remontach całego mieszkania, ale także przy odnawianiu łazienki czy kuchni, gdzie sporą część zadań stanowi właśnie praca hydraulika. Nasz profesjonalista dopilnuje, by usługa była wykonana w sposób staranny, bezpieczny i estetyczny. Doradzi także najlepsze rozwiązania funkcjonalne. 


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, świadczącej usługi budowlane i remontowe

Sufit Podwieszany, Malowanie, Hydraulik