specjalizujemy się w obsłudze firm

profesjonalna firma budowlana

Z nami na pewno się uda!

Nasza firma budowlana Dan-Bud świadczy kompleksowe usługi z zakresu budownictwa ogólnego i specjalistycznego. Realizujemy zlecenia obejmujące budowę domów, remonty, a także modernizację obiektów przemysłowych. Najczęstsze nasze zlecenia to prace dla firm, remonty powierzchni biurowych, malowanie ścian, ścianki działowe, sufity podwieszane, remonty łazienek, wymiana instalacji.

Usługi remontowe i wykończeniowe

Nasz personel posiada ogromne doświadczenie w tematyce malowanie ścian, przygotowywania i remontowania elewacji zewnętrznych, powierzchni gipsowych, a także montażu zaawansowanych systemów ociepleniowych. Zakres realizowanych przez nas prac obejmuje również projektowanie, przygotowywanie i budowę instalacji grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych itd.

Specjalistyczne usługi, sufity podwieszane

Na specjalne zamówienie naszych Klientów montujemy sufity podwieszane, nakładamy specjalistyczne powłoki tynkarskie i - w razie potrzeby - wykonujemy wiele innych, fachowych prac z zakresu zaawansowanej sztuki budowlanej. Posiadamy dostęp do zaawansowanego sprzętu, dzięki któremu wszystkie zadania wykonujemy w sposób profesjonalny i kompleksowy. Cały czas stawiamy na innowacyjne technologie budowlane, dzięki którym stale podwyższamy poziom naszych usług.

Malowanie ścian i ich regeneracja

W ramach świadczonych usług naszym Klientom oferujemy również realizację zadań z zakresu malowanie ścian, przygotowywania i obróbki powierzchni ściennych, w tym zaawansowanych powłok malarskich. Wykorzystujemy w tym celu najnowsze zdobycze sztuki budowlanej, w tym nowoczesne rodzaje farb, podkładów i emulsji. Realizując malowanie ścian, cały czas stawiamy na doświadczony i profesjonalny personel, który stale podnosi swoje umiejętności i doświadczenie zawodowe.

nasz cel
ciągły rozwój

Nasza firma budowlana stale się rozwija, odnosząc ciągłe sukcesy na rynku usług budowlanych. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasze zorientowanie na rozwój. Dlatego cały czas dbamy o to, by zakres realizowanych przez nas prac był coraz szerszy i bardziej złożony.